ShadowFistRan EP6's2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donation Items

NATASHA
[GX]GoNgXi
orangutan
7 posters

Go down

Donation Items Empty Donation Items

Post  orangutan 9/7/2011, 6:17 am

Admin,
1. why crystal suit +10 sets worth RM120 whereas soul suit sets +10 RM130. Spec for Crystal suit far lower than Soul suit... Price not reasonable...('Sad')...Suggestion cut price to RM50-RM60. How?

2. Can you show us 'The Gunner sets' that you said want to donate RM290 than can get. Show us the spec like other donation items.

Thank you admin. Cheer.....

orangutan

Back to top Go down

Donation Items Empty Re: Donation Items

Post  [GX]GoNgXi 9/7/2011, 6:50 am

aq nk tnye , donation masih ada ke ?

[GX]GoNgXi

Back to top Go down

Post  NATASHA 9/7/2011, 9:04 pm

aku tak bole tunjuk kau weapon gunner tapi aku bole tunjukan kau armour gunner klik pada link di bawah

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.141222769281726.27902.100001820109575

Aku donate armour gunner slinger masa mula main di server ni. Aku sangat bangga dapat pakai baju ni. Aku upload kat facebook aku supaya kawan kawan kat server lama aku jelous Laughing sekaligus menarik dia orang datang main disini. Ramai gak yang datang tapi tak lama. Mungkin sebab server ni tak ramai player kot. Atau mungkin mereka suka pada format game server lama yg cekik darah dan menyakitkan sebab owner server lama tu kata kata no pain no gain.

Tapi itu bukan la apa yg nak aku sampaikan kat sini. Armour gunner slinger tu kira ok la dapat aku gi hunting kat mana mana map. kira puas hati la aku donate armour tu. walau pun kena gangbang ramai ramai aku mampos gak. Adat la tu mana mana server pun. Kalau tak bole mati kang player boring pulak . Tak kisahlah asalkan aku bole gi hunting dengan baju tu.

Selepas format baru game ni armour aku tak dapat balik heheheehe bole gitu? contoh la, kau beli pesona pastu proton ambik balik pastu dia bagi kau kancil hehehhehe sebab nak sesuaikan dengan had laju jalan raya katanya. Tersentap hati aku. Tak tahu la dengan orang lain apa perasaan dia orang. Tak per lah, aku pujuk hati aku. Kang kalau aku bawak pesona kang telanggar kancil kang susah pulak. sebab undang undang dah had laju macam tu. Tak gitu?.

Kalau kat alam nyata kalau kereta kau kena tukar macam tu bole la kau saman proton. Ni private server kau nak saman siapa? hehehehe. Bila kita nak donate kita kan dah tau risikonya.
Benda ni dah pernah terjadi kat aku dulu sebenarnya masa pertukaran vr1 pindah ke vr2. Dulu aku aku memberontak sampai kena baned. Tak pernah terfikir lansung benda yg sama berulang kembali. Mungkin dah memang nasib aku camni kot.

Tapi aku rasa sini lebih malang lagi la impian nak merasa gunner class terpaksa kubur kan. Sebab yuran untuk masuk gunner class agak tinggi. Aku mampu untuk bayar yuran tu kalau aku mahu tapi aku rasa macam phobia sebab sejarah silam. Kalau baju gunner slinger aku kena tukar ngan soul amour mana tahu nanti impian admin bertukar lagi? Sebelum donate dulu aku dah survey dulu. Dah buat research kat py. Aku ingat lagi masa aku tenguk demonstrasi kat py bila aku cam was was tenguk potensi item donate admin kata "kau rileks tasha" .

Cam selalu aku kata whats done is done melayu kata nasi dah jadi bubur. Masa aku mula dapat item semula aku terperanjat tenguk spec head gear yang lebih rendah dari spec epx yg jual kat npc hehehhe, recovery pada armour soul donate aku. dulu aku kutip ajer baju tu kat residue. Yang mampu aku buat hanya lah mengeluh. Terus terusan aku memujuk hati aku agar cool down.

Tak masuk gunner class pun aku perlah aku bukan nya nak main pk/zp, hobi aku hunting asalkan dapat gi hunting pun jadi lah. Lokasi pertama aku tuju tempat kegemaran aku resdiue.
bole adap, seronok heehehehe. Pastu cam biasalah setiap map aku kunjungi test power kata orang. Gh bole adap tapi sekor sekor lebih dari sekor aku kojol. Lain lain map boss one hit aku mampos. Macam mula mula aku main kat sini dulu la sebelum donate.

Masa tu aku tak ada perasaan apa apa sebab kita ni tak donate . Tapi bila dah donate ni bila jadi camtu rasa semacam la hehhehe. yer la aku dah habis beratus kan ni ker item yg aku dapat? camtu la lebih kurang hati aku berkata. Embarassed kembali kepada format game yg baru. may this is how it suppose to be. Sekali lagi aku redha dalam keterpaksaan.

Sebenar nya lepas aku dapat item dan test item donate yang aku dapat aku tersentap, Bohong kalau aku kata aku tak rasa apa apa. Aku manusia biasa. Lagi pun pengalaman lalu mengajar aku untuk tidak lantang bersuara yang hanya akan membawa padah. Tapi pertanyaan mamat di atas tu buat aku terpanggil untuk melakarkan lebih dari sepatah dua kata heheheh. Bukan niat untuk menambah kan benak di kepala admin yg sedia ada.

Aku cuma tak tahu apa yang aku nak buat sekarang ni. Aku nak up lvl lagi tak bole, nak hunting cuma di residue saja dan berapa banyak ajer lah mobs kat situ. Kalau aku sorang jer sapu orang lain marah pulak. Nak tunggu dia respawn lama. Entah la...... i just go with the flow biar masa yang akan menentukan. Aku bole kembali ke server lama dan upgrade item aku. Tapi aku rasa malas dah lagi pun nanti orang kata dah ludah jilat balik. This is the last ran i ever play. Kalau aku tak main disini lagi aku tak akan main di man mana ran lagi.

Jangan lah ada mana mana pihak yg tersinggung atau kecik hati dengan luahan rasa aku ini. Aku cuma bercakap bagi pihak aku dan bukan apa yang player lain rasakan. Tapi player harus di perjelas kan dengan sejelas jelas nya syarat syarat untuk menyertai gunner class. Dengan erti kata lain kalau kau nak masuk gunner class sediakan duit untuk donate kalau tak kirim salam. Kang kesian dah penat terketuk ketuk lvling nak masuk gunner class tak dapat terputih bijik mata cam aku hehehehe silap aku gak tak baca forum awal awal.

wasalam kalau ada tersilap kata harap lah dapat di maafkan.

NATASHA
NATASHA

Back to top Go down

Post  tiramisu20 10/7/2011, 3:59 am

ADOII..
JADI PENCERAMAH JE LLAA.
LAGI SENANG KAN!!!HAHAHAHA....

tiramisu20

Back to top Go down

Post  [PK]EndLess` 10/7/2011, 7:14 am

boleh masuk pertandingan pidator Smile
[PK]EndLess`
[PK]EndLess`

Back to top Go down

Post  orangutan 10/7/2011, 10:12 am

Saya suka Natasha... Apa yg ada di hatinya semua diluahkan. Kami tumpang simpati. Sabar ja Natasha. Admin promise to give u back ur donation. Hope he will...('Very Happy')

orangutan

Back to top Go down

Post  PrOGoLdz 10/7/2011, 3:39 pm

panjang nya..komfarm Karangan A++ nie...><....berap patah perkataan la tu..
PrOGoLdz
PrOGoLdz

Back to top Go down

Post  Admin 10/7/2011, 7:18 pm

bukak balik bab nie..kang aku tutup server langsung tak jadi apa..
Admin
Admin
Admin

https://shadow.forumms.net

Back to top Go down

Post  Admin 10/7/2011, 7:26 pm

orangutan wrote:Admin,
1. why crystal suit +10 sets worth RM120 whereas soul suit sets +10 RM130. Spec for Crystal suit far lower than Soul suit... Price not reasonable...('Sad')...Suggestion cut price to RM50-RM60. How?

2. Can you show us 'The Gunner sets' that you said want to donate RM290 than can get. Show us the spec like other donation items.

Thank you admin. Cheer.....

lol apa yg ko ckp spec crystal lagi tggi...apa ke pelik nye tu...ko reti tengok item spec ke tak nie...
Admin
Admin
Admin

Back to top Go down

Post  orangutan 10/7/2011, 9:45 pm

Adoi..aku kena marah pulak... aku tanya ja admin bukan nk buat org marah2. Sorry la kalau admin marah ahh.. Tak niat langsung nk marahkan sepa2. Jangan dibawa kes2 lain yang sudah2 tu,yg menyakitkan hati. Admin Cheer la dgn kami... Make forum active not to condemn people.

orangutan

Back to top Go down

Post  orangutan 10/7/2011, 9:49 pm

Admin...soul set masi bole donate ke? kalau ada memang kami banding crystal suit tu dengan soul. Saya confuse ni.

orangutan

Back to top Go down

Post  Admin 11/7/2011, 8:30 am

lol..bile pulak marah nyer..tengok jer mcm marah...kat sini senyum2 selalu...
Admin
Admin
Admin

Back to top Go down

Post  orangutan 11/7/2011, 8:36 am

Admin GM...bila server bole main? cam 2 hari da offline ni.

orangutan

Back to top Go down

Post  tiramisu20 11/7/2011, 8:52 am

Close jer server pastu buat baru!!!

Habis duit ja wkwkwkwkwkwk.........

tiramisu20

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down