ShadowFistRan EP6's2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoi , xsyok

+4
NATASHA
[PK]EndLess`
tiramisu20
[GX]GoNgXi
8 posters

Go down

Adoi , xsyok  Empty Adoi , xsyok

Post  [GX]GoNgXi 2/7/2011, 12:49 pm

xkn la smpai kne wt id baru , duit aq 2T hilang , tittle da xde , aduii == , duit xde susa lvling la

[GX]GoNgXi

Posts : 28
Join date : 2011-06-07
Age : 26

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  tiramisu20 2/7/2011, 2:58 pm

org lain tak gedik2 ko yg gedik nape..

tiramisu20

Posts : 43
Join date : 2011-06-28

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  [PK]EndLess` 2/7/2011, 3:17 pm

aku 1t + item berlambak +15 + point 10k hilang macam air, okay je xD buat id baru then main la hunt duit cepat2. aku pun same tapi aku nk main gak xD
[PK]EndLess`
[PK]EndLess`

Posts : 119
Join date : 2011-03-01
Age : 27
Location : Kuala Lumpur

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  NATASHA 2/7/2011, 5:04 pm

NI KAN IMPIAN ADMIN, KITA IKUT AJER LA NI KAN SERVER DIA. GOLD ITEMS HILANG PERASAAN TERBUKU DIHATI BOLE AKU TOLAK KE TEPI. ITEM DONATE TAK BOLE PAKAI MACAMANA PERASAAN AKU? APA GUNA AKU DONATE KALAU AKU TERPAKSA LVLING TANPA ITEM DONATE? INI BUKAN KENAPA AKU DISINI. AKU DISINI SEBAB FORMAT GAME YG MENARIK TIDAK TERLALU MENYAKITKAN , GOLD MEWAH DAN BANYAK TEMPAT UNTUK HUNTING. AKU DONATE SUPAYA AKU SENANG PERGI HUNTING. AKU DONATE SEBAB SPEC YANG ADA PADA SETIAP ITEM TU.

NAMUN SELEPAS FORMAT BARU IMPIAN ADMIN NI SEGALANYA BERUBAH. FORMAT BARU NI SESUAI UNTUK MEREKA YANG SUKAKAN CABARAN. TAPI BUKAN AKU. TAPI APA BOLE BUAT AKU TERSEKAT DISINI. KALAU AKU TAK DONATE AKU BOLE TINGGALKAN SAJA. SERVER YANG DULU BUAT AKU RASA SERONOK SEKARANG NI TERPAKSA AKU HARUNGI DENGAN PERASAAN TERBUKU DI HATI.

AKU CUMA BERHARAP SEGALANYA AKAN BERUBAH, DAH TAK ADA JALAN LAIN LAGI..........
NATASHA
NATASHA

Posts : 61
Join date : 2011-03-25
Age : 33
Location : MELAKA

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  [PK]EndLess` 2/7/2011, 5:52 pm

BUKAN ADMIN MAU FORMAT, ADMIN TIDAK DAPAT SELAMATKAN DATABASE LAMA, SEBAB ITU ADMIN TAKDA CARA JALAN LAIN UNTUK SELAMAT KAN DATABASE LAMA, ADMIN FORMAT BALIK. WALAUPUN ADMIN FORMAT , AKU TETAP MAIN SERVER NI.

PLEASE VOTE OUR SERVER ! ~
[PK]EndLess`
[PK]EndLess`

Posts : 119
Join date : 2011-03-01
Age : 27
Location : Kuala Lumpur

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  Admin 2/7/2011, 11:46 pm

tasha...item2 tu korng akan dpat balik kelak nnty...nak dirisau kan apanyer..server bukan close...

harap tasha paham dan baca elok2 ok...point tu yg akan dpat kan balik barang tasha...and last word..dlam game jgan tros jadi sombong/marah tak nak bertegur ok..
Admin
Admin
Admin

Posts : 371
Join date : 2011-02-22

https://shadow.forumms.net

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  kekura 3/7/2011, 2:28 am

rilex lerr... aku ni ilang 3T~~ beberapa +15~~ 2id full HCB + HCL~~ rilex je.. huhuhu cabaran ni..
tu suma x penting der!!! yang penting GUNNER CLASS tu!! x de lg server kat malaysia ade.. lvling trus!!! biar x de CT MT.. GUNNER CLASS tu Penting!!! oyeah go go go gunner
(tpi aku x dpt men lg sebab avira ni terlalu baik, huhuhu)
kekura
kekura

Posts : 15
Join date : 2011-04-25

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  PrOGoLdz 3/7/2011, 2:33 am

guner da ade...perh....kompam serve ramai orng+hacker...><...
PrOGoLdz
PrOGoLdz

Posts : 311
Join date : 2011-02-28
Age : 26
Location : Batu Pahat

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  PrOGoLdz 3/7/2011, 2:40 am

merungut???aku nya akatsuki +20 atk +15 full set...-.- ilang...diam jaa...isk2.....sayang syang...da la tak de jual lagi da...
PrOGoLdz
PrOGoLdz

Posts : 311
Join date : 2011-02-28
Age : 26
Location : Batu Pahat

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  [PK]EndLess` 3/7/2011, 5:41 am

hacker? server da macam myrosso + game guard kuat gile babi xD takde nye nk hack, doa banyak laa pastu donate banyak bagi game guard tambah kuat


PLEASE VOTE OUR SERVER! ~
[PK]EndLess`
[PK]EndLess`

Posts : 119
Join date : 2011-03-01
Age : 27
Location : Kuala Lumpur

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  Admin 3/7/2011, 1:18 pm

lol...item akan dimasuk kan kembali..sila paham sikit....
Admin
Admin
Admin

Posts : 371
Join date : 2011-02-22

https://shadow.forumms.net

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  NATASHA 3/7/2011, 2:12 pm

MAKSUD AKU IMPIAN ADMIN TU BUKAN TENTANG FORMAT TAPI IMPIAN ADMIN UNTUK JADIKAN SERVER NI ALA ALA MY ROSSO. TAK KISAH LA APA IMPIAN DIA KITA BOLE IKUTKAN SAJA. AKU PERNAH CAKAP IT COULD BE FUN. SEBAB AKU TAU FORMAT BARU NI MEMANG MENYAKIT KAN TAPI DALAM HATI AKU KATA TAK KISAH LA AKU KAN DAH DONATE TAK LAH SUSAH SANGAT BAGI AKU.

PERTAMA KALI SERVER RE OPEN AKU START LVLING ITEM DONATE MASA TU ADA LAGI. SAMPAI LVL 240. PASTU LVL BOLE NAIK LAGI SAMPAI 247. LEPAS TU KEMBALI 0 SEMULA. START SEMULA KEPADA LEVEL 1. KALI NI SPEC ITEM DONATE DI KURANG KAN, AKU LVLING LAGI WALAUPUN PAYAH SIKIT TAPI SAMPAI JUGAK 240.

KEMUDIAN BILA LOG IN LAGI KOSONG LAGI KALI NI LEBIH TERUK. KENA CREATE CHARACTER SEMULA. BARANG KOLEKSI AKU YG SELAMA NI AKU KUMPUL HILANG. DAN YG PALING SUKAR UNTUK TERIMA ITEM DONATE AKU TAK ADA. AKU KENA LVLING DARI LEVEL 1 SEMULA TANPA IEM DONATE. AKU TAHU ITEM DONATE AKAN DAPAT BALIK DALAM BENTUK POINT. AKU BACA SEMUA YG DI POST KAN DI FORUM.

TAPI AKU PERLUKAN ITEM TU UNTUK BANTU AKU LVLING, UNTUK HUNTING. AKU TAK LA TERASA SANGAT KALAU MASA AKU MULA MAIN DULU ADA RULES KATA ANDA AKAN HANYA BOLIH DONATE SELEPAS LVL 240. MASA DI SERVER LAMA DULU PUN KALAU KAU START MAIN KALAU DAH FULL DONATE TERUS DAPAT ITEM DAN BOLEH PAKAI TAK ADA LVL UNTUK ITEM DONATE. LOW LVL PUN BOLE PAKAI.

NON DONATOR TAK BOLE CAKAP ITS UNFAIR. ITU KELEBIHAN DONATOR. SIAPA MAU KELEBIHAN DAN KEMUDAHAN DONATE LA. NON DONATOR TAK BOLEH KOMPLEN AKU CEPAT MAX DAN KATA ITS NOT FAIR. SEBAB AKU DONATOR. SEBALIK NYA AKU YG BOLE KATA ITS NOT FAIR AKU DAH DONATE TAPI KENA LVLING MACAM NON DONATOR.

JUJUR AKU KATAKAN AKU TINGGALKAN SERVER LAMA SEBAB AKU RASA SERVER LAMA SEMAKIN MENYAKIT KAN DAN SEMAKIN GAH MENGAUT KEUNTUNGAN. AKU PILIH SERVER NI SEBAB KAT SINI MUDAH MAX 20RB DONATION ITEM LEBIH MURAH, BANYAK TEMPAT UNTUK HUNTING, ITEM MURAH DAN GOLD MEWAH. SEBAB TU AKU JUAL ID AKU DISANA DAN DONATE DISINI.

PERMULAANYA OK DAN AKU MEMANG RASA HAPPY SANGAT KEMUDIAN TIMBUL NYA FORMAT BARU GAME NI. BUAT AKU RASA SEDIKIT UN HAPPY. A GAME SHOULD MAKE PLAYER FEEL HAPPY AND HAVE FUN. NOT TO MAKE PLAYER SAD AND STRESS.

AKU HARAP APA YG AKU TULIS NI JANGAN ADA YG RASA TERSINGGUNG. ITS WHAT I FEEL NOW. ITS WHAT IN MY HEART. KALAU ORANG KENAL AKU DIA AKAN TAHU SOMBONG ITU BUKAN SIKAP AKU. TANYA LA DI SERVER LAMA AKU PADA YG KENAL AKU.TAK KIRA PINOY ATAU MELAYU ATAU INDON. MUSUH AKU ADALAH SCAMMER, KAKI PK/ZP DAN KAKI BULI. AKU BUKAN SOMBONG CUMA REFUSE TO TALK. SEBAB SEBAB DIATAS YG MEMBUAT KAN AKU JADI MACAM TU HARAP FAHAM.

APA PUN WHATS DONE IS DONE, AKU CUMA BERHARAP DI PERCEPATKAN ITEM DONATE TU . I REALLY NEED IT. DAN TERIMA KASIH SEBAB ITEM DAH DROP KEMBALI. TERHIBUR SEDIKIT HATI AKU SEMALAM DAPAT PERGI HUNTING DI RESIDUE WALAUPUN PUN DENGAN GETIR DAN KEPAYAHANYA.

WASALAM
NATASHA
NATASHA

Posts : 61
Join date : 2011-03-25
Age : 33
Location : MELAKA

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  [PK]EndLess` 3/7/2011, 2:17 pm

ni boleh jadi penulis buku ni xD


PLEASE VOTE OUR SERVER ! ~
[PK]EndLess`
[PK]EndLess`

Posts : 119
Join date : 2011-03-01
Age : 27
Location : Kuala Lumpur

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  Admin 4/7/2011, 12:30 am

MAK AII..BETOL NIE BOLEH JADI..TERSANGKUT2 MATA AKU NAK BACANYA....PEACE NO WAR...>.<

SABAR ITU SEPARUH DARIPADA IMAN..AKU NIE BAPA BANYAK RATUS RIBU ORANG ENTAH MAKI AKU...

WHAT CAN I DO..?JUST DO THIS..FOR ALL..NIE JE LAH AKU MAMPU..SO HARAP BERSABAR..AKU AKAN AUTOMATIC MASUK KAN ITEM KO KALAU DAH ADA DONATION ITEM NNTY..

AKU NAK TULIS BNYAK2 XTAU...EKEKEKE.. >.<..
Admin
Admin
Admin

Posts : 371
Join date : 2011-02-22

https://shadow.forumms.net

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  NATASHA 4/7/2011, 5:12 am

AKU PUN BERHARAP SANGAT LA DAPAT ITEM SETANDING YANG DULU. AKU HARAP BUKAN LA NANTI DAPAT E POINT YANG HANYA BOLE DI GUNAKAN UNTUK RESET STAT POINT BELI PET. ROSS, BOX ATAU SEBAGAINYA SEBAB ROSSO KAN GITU?. SEBAB MASA AKU DONATE DULU AKU SUKA PADA SPEC DAN FUNGSI ITEM TU SEBAB TU LA AKU DONATE. SATU DARI SEBAB NYA AKU TERBACA TULISAN ADMIN YG BERHARAP AGAR ORANG DONATE SEBAB NAK TAMBAH HOSTING SUPAYA SERVER TAK LAG [IKHLAS DARI HATI].

SEBENARNYA AKU TAK SUKA NAK TULIS PANJANG PANJANG TAKUT NANTI ADA YANG TERSALAH TAFSIR. AKU BETUL BETUL TERTEKAN SEKARANG NI. MACAM MACAM PERASAAN AKU, BERKECAMUK. AKU RASA MACAM LARI DARI KANDANG BUAYA MASUK KANDANG RIMAU PUN ADA. APA YANG AKU PERLUKAN ADALAH ONLINE GAME YANG BOLEH MEMBERIKAN AKU KESERONOKAN DAN KEGEMBIRAAN. DULU AKU ADA MAIN HS5 MEMANG LA HAPPY BOLE JOGET JOGET TAPI STRESS. MATA DAN JARI KENA PANTAS, TAK BOLE LEKA. SO AKU TINGGALKAN. DAH DONATE TAPI TAK BANYAK RM40 JER Embarassed TAK KISAH LA.

ROSSO MEMANG AKU TAK SESUAI. TERLALU MENYAKITAN DAN BANYAK PAKAI DUIT. AKU TAK SANGGUP. SERVER YANG LAGI SATU AKU MAIN DULU MULA MULA OK. TAPI MAKIN LAMA MAKIN TERUK. OWNER DIA PUN KALAU JAWAB SOALAN PLAYER KAT FORUM IKUT SEDAP MULUT DIA AJER Crying or Very sad HATI AKU TAWAR DAH NAK MAIN KAT SITU. BILA AKU DAH TEMUI SHADOWFISTRAN YANG SESUAI SANGAT DENGAN JIWA AKU TAK SANGKA PULAK SEKARANG MENJADI MIMPI NGERI.

AKU TAK KATA FORMAT BARU NI TAK OK SEBAB AKU TAU RAMAI PLAYER SUKA. THE PROBLEM IS ME. AKU TAK BOLE HIDUP TANPA ITEM DONATE. Embarassed KAT SERVER LAMA AKU DAH PUKUL CANANG KAT DIA ORANG, AKU KATA SERVER NI BEST AKU MEWAH KAT SINI, GOLD AKU BANYAK. WEAPON AKU BANYAK. KALAU DIA ORANG MAIN KAT SINI JANGAN KAN SATU SOUL X 10 PUN AKU BOLE BAGI. Embarassed SEKARANG NI KALAU DIA ORANG DATANG MEMANG DIA ORANG KATA AKU KAKI KENCING.

TAK PER LA. AKU TUNGGU JER LA. SEMUGA ESUK YANG MENDATANG BAKAL MEMBAWA SINAR KECERIAAN DALAM HIDUP KU KEMBALI. SORRY LA MEMBEBEL PANJANG PANJANG. AKU TERPAKSA LUAH KAN APA YANG TERBUKU DIMINDA KALAU DISIMPAN LAMA LAMA AKU JADI MERENG. WEAPON DAN ARMOUR DAH EXPIRED AKU BAGAIKAN SUDAH JATUH DI TIMPA TANGGA SEKARANG NI. TERSIKSANYA JIWA AKU UNTUK LVLING......

WASALAM
NATASHA
NATASHA

Posts : 61
Join date : 2011-03-25
Age : 33
Location : MELAKA

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  [PK]EndLess` 4/7/2011, 7:08 am

comfirm ahh natasha ni penulisan dlu mesti A nye ahh Very Happy



PLEASE VOTE OUR SERVER! ~
[PK]EndLess`
[PK]EndLess`

Posts : 119
Join date : 2011-03-01
Age : 27
Location : Kuala Lumpur

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  Admin 4/7/2011, 12:00 pm

tu ar...like button xde.klau ada confirm aku like..

gurau2...so bwak bertenang and relax..spec item mungkin tak sama mcm dlu..tetapi...kegunaanya tak standing ngan item in game..so relax....cooll...minum teh tarik ke..kopi dlu..kasi segar...kekekeke >.<...
Admin
Admin
Admin

Posts : 371
Join date : 2011-02-22

https://shadow.forumms.net

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  tiramisu20 4/7/2011, 10:14 pm

relex ar natasha,nnt ko tgk la item donate gempak2 pnya..

tiramisu20

Posts : 43
Join date : 2011-06-28

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  Admin 5/7/2011, 12:12 am

tiramisu20 wrote:relex ar natasha,nnt ko tgk la item donate gempak2 pnya..

no comment..!
Admin
Admin
Admin

Posts : 371
Join date : 2011-02-22

https://shadow.forumms.net

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  orangutan 5/7/2011, 8:59 am

Da tau maksud donate. Sabar ja la...Dulu aku pun pernah donate sampai 1k utk main Ranonline. Lepas tu main tak sampai setahun server closed dan GM tak leh contact (da terminate no.phone). So, apa nk buat. Haa, kali ni aku nk test pulak shadowfistran,... kalau server stable dan item donate gempak, aku akan donate lagi. GM server ni cam friendly juga ('Very Happy'). Apa macam GM?

orangutan

Posts : 10
Join date : 2011-06-17

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  [PK]EndLess` 5/7/2011, 9:14 am

KORANG HANYA BERSABAR Smile ADMIN NI SORG JE, KALAU DIA 2 ATAU 3 ORG BOLEH LA CEPAT SIAP,
ADMIN PUN BUKAN NYA PRO SANGAT NI PUN, TAPI PRO GAK LAA SBB DA BUAT SERVER, TAPI TAK SEPRO MACAM RAN KOREA, MYROSSO, DRG DA PRO TAHAP GILE BABI LAA, DA SAMPI BUAT GAME N FARMOUS GAME NI, KORANG BERSABAR, I HOPE YOU ALL UNDERSTAND ADMIN Smile


PLEASE VOTE OUR SERVER ! ~
[PK]EndLess`
[PK]EndLess`

Posts : 119
Join date : 2011-03-01
Age : 27
Location : Kuala Lumpur

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  PrOGoLdz 5/7/2011, 11:53 am

MALAS AKU NAK BACA APA TASHA TULIS...PANJANG GILA BABI..-.-"...
PrOGoLdz
PrOGoLdz

Posts : 311
Join date : 2011-02-28
Age : 26
Location : Batu Pahat

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  Admin 5/7/2011, 7:12 pm

thx for help me...i the only admin this server...others GM i don't know...just understand for the rate server rite now...
Admin
Admin
Admin

Posts : 371
Join date : 2011-02-22

https://shadow.forumms.net

Back to top Go down

Adoi , xsyok  Empty Re: Adoi , xsyok

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum